Welkom op de Verolift Blog

Verwacht meer inzicht.

Op onze blog nemen we je mee achter de schermen van onze projecten, delen we tips voor (ver)bouwers en architecten, en laten we je kennismaken met de nieuwste trends en innovaties in de liftsector.

Daarnaast houden we je op de hoogte van belangrijk nieuws, aankomende events en onze beursdeelnames.

Blijf hier op de hoogte en laat je inspireren.

  • Alles
  • Nieuws
  • Liften
  • Events
Langer thuis wonen: hoe bereid je je woning tijdig voor?

Vrijwel iedereen wil later in de eigen woning blijven wonen. Wie langer thuis wil wonen, doet er goed aan om tijdig na te denken over toegankelijkheid, comfort en verticale mobiliteit. Door vandaag al doordachte keuzes te maken, groeit de woning mee met elke levensfase en blijft ze een plek van zelfstandigheid en levenskwaliteit.

Bisbeurs – 11 tem 19 oktober

Van 11 tot en met 19 oktober staat VEROLIFT op de Bisbeurs in Gent – dé grootstse (ver)bouwbeurs van Vlaanderen. Kom langs op onze stand en maak kennis met onze Autolift Platform en Huislift Premium van dichtbij.

Ontmoet Verolift op ARCHITECT@WORK

Op 15 en 16 mei staat Verolift op ARCHITECT@WORK Kortrijk – hét event waar innovatie en esthetiek samenkomen. We presenteren op de beurs onze nieuwe elektrische panoramische huislift Lumina!

Geef hieronder uw zoekwoorden in.